Doj se prosi - E85

V 85. epizodi podcasta Doj se prosi so ustvarjalci gostili Harisa Alihodžića, enega najboljših osrednjih branilcev, ki so oblekli dres Mure in se z njo tudi veselili naslova pokalnih prvakov. Kakšna so bila pričakovanja navijačev v njegovih časih? Kako se spominja Mure? Je res med tekmami z buciko zbadal gostujoče nogometaše? Jernej, Matjaž in Smiljan se dotaknejo tudi pomembne prvenstvene zmage proti Radomljam, govora je o tem, kakšno Muro si želimo na tekmi z Rogaško, ne manjka pa niti filozofskih vložkov. Vse to in še več, v novi epizodi podcasta Doj se prosi!