Kako bi ocenili muraše po pokalnem porazu?

Nogometaši Mure so po enajstmetrovkah izpadli iz pokala. Izločila jih je Rogaška. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Za nogometaši Mure je polfinalni pokalni obračun proti Rogaški, ki so ga izgubili po enajstmetrovkah. Končni rezultat je bil 6:7. Črno- beli so izpadli iz nadaljnjega tekmovanja on bodo sezono zaključili brez lovorike. Vabimo vas, da podate oceno za vsakega Murinega posameznika, trenerja Žlogarja in glavnega sodnika.

Ocenjevanje služi za izbor najboljšega igralca Mure v sezoni 2023/24 po izboru obiskovalcev spletne strani NK Mura skozi čas in je anonimno.

Kako so igrali?

Nogometaši Mure so odigrali polfinalno tekmo pokala Pivovarna Union proti Rogaški. Kako so igrali muraši? Ocenite igralce, trenerja in glavnega sodnika Slavka Vinčića.

Ocenite jih z oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ).

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno petka, 26. aprila, ko bodo objavljeni rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 59.