Doj se prosi - E86

V 86. epizodi podcasta Doj se prosi sta se Smiljan in Robert dotaknila zadnjega dogajanja v slovenskem prvenstvu. Najprej Mura, potem zavrnjena licenca Rogaški in priprto okno za Evropo, ko so se vrata pred časom zaprla. Prihod investitorja? Da ali ne? Zakaj si Robert želi, da Mura dobi investitorja, po drugi strani pa si obenem ne želi? Po telefonu pa se nam je pridružil Vlado Kreslin, ki nas bo 18. maja zabaval na Murini Nouči. Pravi, da so bile tekme Beltinec in Mure vedno derbi, a da je bilo najbolj vroče v Turnišču. Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi!