Ducat zadetkov proti Fürstenfeldu

Murašica v akciji. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

Nogometašice Mure so odigrale pripravljalno tekmo proti ženski ekipi SK Fürstenfeld. Naše nogometašice so slavile z 12:0, polčas pa se je končal s 6:0.

Začetna enajsterica ŽNK Mura: Teja Truntič, Zala Vindišar, Tereza Bednárová, Lea Dolinar, Neli Hofman, Aleksandra Đorđević, Ines Sok, Sara Adam, Tija Šoštarič Karič, Noelle Vilčnik, Živa Rakovec.

Strelke: 1:0 - Vilčnik (4'), 2:0 - Dolinar (8'), 3:0 - Hofman (12'), 4:0 - Dolinar (29'), 5:0 - Rakovec (31'), 6:0 - Đorđević (44'), 7:0 - Malakhova (47'), 8:0 - Rakovec (67'), 9:0 - Kolbl (73'), 10:0 - Malakhova (80'). Podatke o dvej strelkah nam žal ni uspelo dobiti.

Tekma je bila odigrana na igrišču z umetno travo v Fazaneriji.

Začetna enajsterica proti Fürstenfeldu. Stojijo od leve: Zala Vindišar, Tereza Bednárová, Lea Dolinar, Neli Hofman, Aleksandra Đorđević, Teja Truntič. Čepijo: Ines Sok, Sara Adam, Tija Šoštarič Karič, Noelle Vilčnik in Živa Rakovec. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous