Kako bi ocenili muraše proti Celju?

Julien Lamy je dosegel prvenec v dresu Mure. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Nogometaši Mure so v uvodu spomladanskega dela doživeli poraz v Celju. Domačini so bili boljši s 4:1 (2:1).  Muraši so povedli z zadetkom Lamyja, nato pa so Celjani dosegli štiri zadetke in zmagali. Vabimo vas, da ocenite Murine posameznike, trenerja in sodnika. Kako so igrali in se odrezali?

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na tekmi proti Celju. Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Vladimirja Vermezovića in glavnega sodnika.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 13. februarja, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 45.