Fajfar in Šiško zadela za zmago proti Čardi

Dvoboj Ferija Cifra v dresu Čarde in Klitona Bozga v dresu Mure. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček

Nogometaši Mure so se v Martjancih pomerili s Čardo in zmagali z 1:3, zadetke pa sta dosegla Fajfar (2) in Šiško. Mura je tekmo pričela v postavi: Gačevski, Lapoši, Kramberger, Cifer, Krauthaker, Šiško, Plošnik, Horvat, Benkič, Vršič in Fajfar. V drugem polčasu so igrali še Kamnik, Toplak, Kljajič, Balažic, Slavic in Bozgo.

Vojko Horvat v dvoboju z igralcem Čarde. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček

Peter Plošnik. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček

Darjan Slavic in Leon Horvat. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček

Dejan Benkič. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček