Ge je Mitja Erniša?

Mitja Erniša kot trener Odranec Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Nk Odranci

Mitja Erniša je v prvi ligi odigral 131 tekem, največji del kariere je preživel prav v Muri, nekaj časa pa je igral tudi za Beltince, Koper in Nafto. Mitja je za Muro igral od sezone 2000/01 in vse do sezone 2004/05. Ge je Mitja Erniša?

"Po končani karieri sem ostal v nogometu in se podal v trenerske vode. Trenutno sem  trener v NK Odranci, kjer smo se  borili za vstop v 3.SNL. Spremljam tekme NŠ Mure, ko mi čas dopušča in se veselim vsake zmage."

NE SPREGLEJTE

Mitja Erniša