Henrik Nerguti podpisal za Muro

Henrik Nerguti po podpisu pogodbe z Muro. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: soccer11 facebook, 10. julij 2021

Pogodbo z Muro je podpisal osemnajstletni albanski branilec Henrik Nerguti. K Muri je pristopil iz kluba Internacional Tirana. Je eden večji albanskih talentov in je tudi kapetan reprezentance Albanije do 19 let.

Pogodbo je podpisal do 30. januarja 2024, sprva pa bo igral za mladinsko ekipo.

Henrik Nerguti v družbi športnega direktorja Denis Rajbara (modra majica) podpisuje pogodbo z Muro. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: soccer11 facebook, 10. julij 2021

NE SPREGLEJTE

Henrik Nerguti