Idealna enajsterica jesenskega dela 2023/24

Najboljša enajsterica Mure v jesenskem delu sezone 2023/24 po mnenju obiskovalcev spletne strani NK Mura skozi čas. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NK Mura skozi čas

Po končanem jesenskem delu sezone 2023/24 smo na podlagi vaših glasov sestavili idealno enajsterico. Na izbrano postavo je vplivala največkrat uporabljena formacija trenerja, 4-2-3-1. V vratih se je pričakovano znašel Klemen Mihelak, osrednji branilski duo tvorita Darick Kobie Morris in Leard Sadriu. Na branilskih bočnih položajih sta pristala Roko Jurišić in Žiga Kous. Zadnjo vezno linijo sestavljata Filippo Tripi in Matic Maruško. Pred njima levo in desno stran napadalno usmerjene vezne linije zapolnjujeta trenutno najboljši Murin strelec - Dardan Shabanhaxhaj in pa Žan Trontelj, ki je nekatere tekme odigral kot desni krilni branilec. Vlogo t.i. playmaker-ja oziroma polšpice je prevzel Anglež Ben Cottrell, konico napada pa tvori Amadej Maroša.