Pogled na Murine posojene igralce

Henrik Nerguti je posojen v Beltince. Utrinek je s tekme Beltinci : Tabor Sežana (12. november 2023). Foto: Boštjan Rous

NŠ Mura je imela v letošnjem jesenskem delu le enega igralca na posoji. To je bil Henrik Nerguti, ki se je Muri z osemnajstimi leti pridružil julija leta 2021. Igral je na položaju zadnjega veznega.

Nerguti, sicer državljan Albanije, je v aktualni sezoni za Beltince, kamor je posojen že dlje časa odigral petnajst tekem. Od tega je dvanajstkrat začel tekmo, trikrat pa vstopil s klopi. Dosegel je tri zadetke in prejel pet rumenih kartonov.

Za drugoligaške Beltince je nastopal tudi v pokalu, kjer je igral le enkrat in dosegel tudi en zadetek.

NE SPREGLEJTE

Henrik Nerguti