Jože Gerenčer verificiran za Muro

22. oktobra 1940 je bil za Muro verificiran Jože Gerenčer. Pravico nastopa ima od 22. januarja 1941 naprej. Gerenčer je bil sprva verificiran 3. septembra, vendar je Slovenska nogometna zveza njegovo verifikacijo razveljavila, ker je bil vezan na I.SSK Maribor do 31. decembra 1944. Gerenčer se je nato predčasno razšel z Mariborom.

Gerenčer prihaja iz Beltinec, nogometno kariero pa je pričel v Lendavi. S sedemnajstimi leti (leta 1939) se je preselil v I.SSK Maribor od koder je prišel k Muri.

IZ MEDIJEV

NE SPREGLEJTE