Kako so igrali muraši proti Aluminiju?

Almin Kurtović se veseli zadetka. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Nogometaši Mure so pred tisoč gledalci odigrali tekmo 33. kroga 1. SNL proti Aluminiju in zmagali s 3:1. Vse tri točke so si priskrbeli v končnici tekme. Vabimo vas, da podate ocene za posameznega igralca, trenerja in glavnega sodnika. Kako so se po vašem mnenju odrezali črno-beli?

Glasovanje služi za izbor najboljšega nogometaša Mure v sezoni po izboru bralcev NK Mura skozi čas.

Kako so igrali?

Nogometaši Mure so v 33. krogu premagali Aluminij. Kako so igrali muraši? Ocenite igralce, trenerja in glavnega sodnika Mateja Juga.

Ocenite jih z oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ).

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno srede, 1. maja, ko bodo objavljeni rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 33.