Kako so igrali muraši proti Celju?

Akcija pred vrati Mure. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Nogometaši Mure so se v 29. krogu 1. SNL pomerili s prvouvrščenim Celjem in klonili z 1:3.

Kako so igrali muraši? Vabimo vas, da jih ocenite. Ocene služijo za izbor najboljšega nogometaša Mure v sezoni 2023/24 po mnenju obiskovalcev spletne strani NK Mura skozi čas.

Kako so igrali?

Ocenite muraše na tekmi proti Celju (6. april 2024). Kako so igrali? Ocenjujete tako, da jim podelite oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še trenerja Antona Žlogarja in glavnega sodnika Matea Tozana.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 7. aprila, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 34.