Kako so igrali muraši proti Radomljanom?

Pogled s severne tribune na tekmo Mura : Radomlje. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Po tednu dni premora se je prvoligaško dogajanje vrnilo na Fazanerijo. Na sporedu je bil 13. prvenstveni dvoboj Mure in Radomelj, ki se je končal brez zadetkov. Podajte oceno za vsakega Murinega posameznika. Kako so igrali? Kakšno oceno si zasluži Anton Žlogar? Pa glavni sodnik Alen Bubek?

Ocenjevanje služi za izbor najboljšega posameznika Mure v tekmovalni sezoni 2023/24 po vašem izboru in je anonimno.

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na 13. prvenstvenem dvoboju Mure in Radomelj. Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Antona Žlogarja in glavnega sodnika Alena Bubka.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 27. februarja, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 72.