Zakaj Tripi in Nuhanović ne smeta igrati današnje tekme?

Sandi Nuhanović. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Ker sta kaznovana, tekma z Mariborom pa še ni rešena. Vmes pa je bila prestavljena še tekma s Koprom. Zato igralca prestajata kazen na naslednji uradni tekmi.

Posredi je pravilo, ki trenutno ne gre na roko Muri. Pravilo disciplinskega pravilnika 23. člen, 8. odstavek pravi:

"Kazen prepovedi igranja igralec prestane le na uradno registriranih tekmah."

Zato še danes žal poleg že poškodovanih igralcev, tudi brez Tripija in Nuhanovića.