Tripi in Nuhanović znova počivata

Filippo Tripi na tekmi proti Dokležovju. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Loris Cipot/fotolens.si

Danes mineva teden dni od prekinjene tekme z Mariborom, epiloga pa še vedno ni, čeprav so na NZS-ju vehementno trdili, da gre za prednostno zadevo. Na tisti tekmi sta morala zaradi štirih rumenih kartonov počivati dva zelo pomembna Murina vezista Filippo Tripi in Sandi Nuhanović. Ker se naša krovna organizacija še vedno ni odločila kaj bo s tisto tekmo, bosta morala omenjena igralca počivati tudi proti Radomljam. Tako pravi NZS v svojih uradnih objavah na spletni strani prvaliga.si.

Ali to pomeni, da kazen služita dvakrat? Je Mura dvakrat hendikepirana? Ali pa morda tista tekma sploh ne bo veljala in je njen epilog že znan? Vsekakor si povprečen navijač pa tudi tisti malo večji entuziast zasluži najmanj en odgovor na zgornja vprašanja.