Kako so se izkazali muraši proti Šenčurju?

Pred pričetkom tekme med Šenčurjem in Muro. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aljaž Vučkič

Nogometaši Mure so v šestnajstini finala pokala Slovenije gostovali v Šenčurju in zmagali z 0:2. V vsakem polčasu so dosegli po en zadetek. Tako kot vedno vas tudi tokrat vabimo, da ocenite vsakega posameznika Mure.

Ocenjevanje je brezplačno in anonimno, služi pa za izbor najboljšega igralca Mure po mnenju uporabnikov spletne strani NK Mura skozi čas.

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na pokalni tekmi proti Šenčurju (23. november 2023). Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Vladimirja Vermezovića in glavnega sodnika Boža Kondića.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 24. novembra, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 22.