Kühne se ni pojavil v Murski Soboti

V nedeljo popoldne bi morala biti na igrišču Mure tekma 3. kroga NB II - Svernopodonavskega okrožja med ekipama Mura in Kühne. Tekma ni bila odigrana, ker so gostje v nedeljo sporočili, da zaradi težav s potovanjem ne morejo pripotovati v Mursko Soboto.

Namesto tekme so črno-beli opravili trening. Kakšen bo epilog tekme je težko reči, najverjetneje pa bo Mura tekmo dobila za zeleno mizo.

Druga ekipa doživela poraz

V nedeljo je druga ekipa gostovala v Körmendu in doživela visok poraz s 6:1. Rezultat ni presenetljiv, saj je ekipa glede na lansko leto precej spremenjena.

IZ MEDIJEV