Medalje ob zaključku sezone

Ob zaključku prvenstva je vodstvo kluba pripravilo dogodek na katerem so se igralcem zahvalili za prikazano in opravljeno v sezoni 1942/43. Dogodek je potekal v športnem lokalu Korongra.

Udeležilo se ga je vodstvo kluba na čelu s predsednikom Josipom Lipičem, prisoten pa je bil tudi murskosoboški župan ter državni poslanec v madžarskem parlamentu Nandor Hartner. Predsednik se je zahvalil igralcem, vodji nogometnega odseka dr. Gusztavu Valentu, Ernestu Hojerju, Štefanu Szaszu in Beli Tothu.

Medalje za igralce

Srebrne medalje so prejeli igralci, ki so v pravkar končani sezoni odigrali več kot deset tekem za Muro. To so bili L. Deškovič, Kološa, Zelko, Sarközi, Jandl, Gerenčer, Čagran, Külič, Erdősi, Kukanja, Kerčmar in Bencik. Bronaste medalje za manj kot deset odigranih tekem pa so prejeli: Krstič, Kovač, Hojer, Ösze, M. Deškovič, Lendvai in Bencik. Vodstvu kluba se je v simenu igralcev zahvalil Ervin Kerčmar. Vodja nogometnega oddelka dr. Valent je predsedniku Lipiču izročil ročno narisan nogometni album. V imenu navijačev je spregovoril Nikolaj Vertess, ki je nogometašem in vodstvu predal cigaretne pakete.

Druženje se je nato nadaljevalo ob hrani in pijači.

IZ MEDIJEV