Mladinci Mure pričeli s pripravami

Trening mladincev Mure na igrišču z umetno travo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aljaž Vučkič

V popoldanskih urah se je na umetnem igrišču Fazanerije zbrala mladinska selekcija čarno-bejlih, ki je začela s pripravami na novo sezono. Selekcija do 19 let se bo v novo sezono podala z novim trenerjem, vodil jo bo Damir Čontala, ki je v mlajših selekcijah Mure deloval že v preteklosti. Ob vodenju mladincev bo hkrati opravljal funkcijo vodje nogometne šole. Njegov pomočnik na treningu je bil Roman Gostan, ki je kot pomočnik deloval tudi pod prejšnjim trenerjem Mariánom Sluko.

Na prvem treningu je bilo osemnajst igralcev, od tega trije vratarji. Manjkali so poškodovani in tisti, ki si priključeni treningom članske ekipe. Mladinci bodo prvo prvenstveno tekmo odigrali predvidoma 10. avgusta, ko bodo na domačih tleh gostili ekipo ljubljanskega Brava.