Mura s peterico Američanov?

Steven Juncaj in Andres Chalbaud. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sam Allen

Igralski kader Mure bo kot vse kaže popolnilo pet igralcev ameriškega Michigan Starsa. Na uradnem facebook profilu tega kluba so zapisali, da se Andres Chalbaud, Colin Stripling, Elias McCloud, Hunter Olson in Steven Juncaj poslavljajo od Michigana in bodo kariero nadaljevali v Evropi. Ali bo to Mura bomo verjetno videli v prihodnjih dneh.

Zadnjo tekmo bodo odigrali v sredo 10. julija ob 19.00 po ameriškem oz. v četrtek ob enih ponoči po slovenskem času. Prek socialnih omrežij vabijo vse pristaše, da si pridejo ogledat njihovo zadnjo tekmo.

Kdo je peterica Američanov?

Andres Chalbaud - star 29 let, igra na mestu levega bočnega branilca. Je državljan Venezuele in ZDA.

Colin Stripling - star 29 let, igra na mestu zadnjega veznega. Je državljan ZDA.

Elias McCloud - star 25 let, igra na mestu centralnega vezista in je državljan ZDA.

Hunter Olson - star 26 let, igra na mestu desnega krila in je državljan ZDA.

Steven Juncaj - star 26 let, igra na mestu levega krila in je državljan ZDA ter Albanije.

Andres Chalbaud v dresu Michigan Starsa. Foto: facebook Michigan Stars

Colin Stripling v dresu Michigan Starsa. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Michigan Stars

Elias McCloud v dresu Michigan Starsa. Foto: facebook Michigan Stars

Hunter Olson v dresu Michigan Starsa. Foto: facebook Michigan Stars