Mura proti Mariboru s posnetim navijanjem in navijaškimi napevi

Člani navijaške skupine Black Gringos v studiu Murskega vala. Foto: Sportanzo

Današnji derbi med Muro in Mariborom ne bo poseben samo po tem, da bo minil brez gledalcev, temveč tudi po navijačih. Čeprav jihna stadionu ne bo, so Black Gringosi v studiu Murskega vala posneli navijanje in navijaške napeve. Le-te bodo predvajali v času tekme in na ta način poskušali pričarati vsaj nekaj navijaškega vzdušja in dati podporo igralcem.

Mura in Black Gringosi so prvi v Sloveniji, ki so se v času epidemije in zaprtja stadionov lotili takšnega projekta.

IZ MEDIJEV