Ljubim Muro nisem kriv, ljubil jo bom dokler sem živ.

Muraši so se vrnili iz Turčije

Nogometaši Mure čakajo na vrkcanje na letalo. Fotografija je nastala v Turčiji. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Nogometaši Mure so se danes popoldne vrnili z dvanajstdnevnih priprav v turškem Beleku. Skupaj z Mariborčani in Celjani so na mariborskem letališču pristali nekaj po 15. uri.

V Beleku so odigrali tri tekme. Proti Lech Poznanu so izgubili s 4:1, remizirali so s Čukaričkim (1:1) in na koncu doživeli poraz 3:2 proti Slaviji iz Sofije.

Po jutrišnjem prostem dnevu čakajo črno-bele treningi in nato 9. februarja prvenstvena tekma proti Olimpiji.

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)