Sklepni del priprav na nadaljevanje prvenstva

Damir Čontala Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Pred muraši je sklepni del priprav na nadaljevanje sezone. Po vrnitvi iz Turčije in prostem dnevu sledijo treningi, pripravljalna tekma s Sturmom in nato priprave na Olimpijo.

Damir Čontala: "Najprej moramo dokončati to kar smo začeli, fizične in taktične priprave, nato pa sledijo priprave na nove tekme. Priprave v Turčiji so popolnoma uspele, tako z igrišči in s tem, da so se igralci še bolj povezali. Pomembno je, da smo v celoti uresničili svoj plan."

Muraše čaka v petek še zadnja preizkušnja pred nadaljevanjem prvenstva - dvoboj s starim evropskim znancem Sturmom iz Gradca. "Glede na same priprave je tekma nekoliko pozno, saj potem čez pet dni sledi Olimpija. Vseeno pa moramo še neke stvari dodelati in popraviti. V zadnjih dneh se bo nekoliko spustila intenzivnost, morali pa se bo za nivo višje dvigniti naša agresivnost, " je za konec dodal Čontala.