Nabiranje kondicije po poteh Fazanerije

Nabiranje kondicije v rekreacijskem parku Fazanerija. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Na mrzlo torkovo jutro smo pokukali v Fazanerijo, kjer se muraši že šesti dan pripravljajo na nadaljevanje sezone. Tokrat so po poteh rekreacijskega parka Fazanerija nabirali kondicijo.

Glavno igrišče trenutno miruje, vzdrževalci so ga namreč popeskali. Črno-beli tako treninge opravljajo na igrišču z umetno travo.

Trening 9. januarja 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Glavno igrišče je popeskano. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Pogled na Fazanerijo 9. januarja 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat