Vladimir Kokol je novi trener murašic

Vladimir Kokol je prevzel vodenje murašic. Ob njem je tehnični vodja ženske ekipe Dejan Škerlak. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Na klopi murašic je pred začetkom priprav na spomladanski del prvenstva prišlo do spremembe. Bojana Jančarja je zamenjal Vladimir Kokol.

Klub se je v preteklih dneh sporazumno razšel z dosedanjim trenerjem Bojanom Jančarjem, nogometašice ŽNK Mura Nona pa bo po novem vodil Vladimir Kokol, ki je doslej vodil selekcijo U15 pri NŠ Mura.

Robert Kuzmič, predsednik NŠ Mura: "Bojanu Jančarju se zahvaljujemo za delo, ki ga je opravil v preteklih mesecih, Murašice se nahajajo na prvem mestu, žal pa nam ni uspelo narediti tako želenega koraka naprej v Evropi. Želim mu vso srečo v prihodnje, s prihodom Vladimirja Kokola pa želimo storiti korak naprej v organizaciji in profesionalizaciji ženske ekipe. Cilji ostajajo postavljeni visoko, to je dvojna krona v prvenstvu in tako želeno napredovanje v drugi krog kvalifikacij v Ligi prvakinj".