Nogometaši Mure se pripravljajo na Nomme Kalju

Stadion Szusza Ferenc v Ujpestu (Budimpešta) Foto: csakfoci.hu

Nogometaši Mure se v teh dbeh pripravljajo na tekmo 1. predkroga kvalifikacij za Ligo Europa. Tekmo bodo igrali 10. seprembra ob 19:30 na stadionu Szusza Ferenc v Budimpešti. Stadion je zelo podoben Fazaneriji, saj ima isto obliko strehe. Na njem domuje nogometni klub Ujpest.

Pred tekmo bodo črno beli opravili testiranje na koronavirus, ki bo v ponedeljek, 7. septembra 2020 popoldne. V Budimpešto se bodo odpravili v sredo, 9. septembra 2020 ob 9.00 z mariborskega letališča. Tudi tokrat bodo leteli s čarterskim poletom (tako velevajo pravila UEFE). Nastanjeni bodo v hotelu Mercure Budapest Castle Hill. Še isti dan bodo opravili uradni trening (19:30) in tiskovno konferenco. Takoj po tekmi se bodo odpravili na letališče in nazaj proti Sloveniji.