Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Nova visoka zmaga Mure
6. oktober 1940

Potem, ko so nogometaši Mure v 1. krogu prvenstva z 10:1 premagali Lendavo, so v 2. krogu na Ptuju premagali istoimenski klub s kar 1:9. Ob polčasu je bilo 0:3.

Enajsterica Mure je na tekmo odpotovala z vlakom in sicer ob 10.22. Vrnili pa so se ob 19.44. Mura je bila s stalni premoči, domačini, ki so prikovani na dno lestvice so bili nedostojen tekmec črno-belim. Pet golov za Muro je dosegel Vladimir Kukanja, štiri pa Ervin Kerčmar. Za Ptuj je zadel Sinitz.

Lestvica po odigranih dveh krogih

1. Mura     2  2 0 0  19:2   4
2. Drava    2  1 0 1   6:5   2