Nova visoka zmaga Mure

Potem, ko so nogometaši Mure v 1. krogu prvenstva z 10:1 premagali Lendavo, so v 2. krogu na Ptuju premagali istoimenski klub s kar 1:9. Ob polčasu je bilo 0:3.

Enajsterica Mure je na tekmo odpotovala z vlakom in sicer ob 10.22. Vrnili pa so se ob 19.44. Mura je bila s stalni premoči, domačini, ki so prikovani na dno lestvice so bili nedostojen tekmec črno-belim. Pet golov za Muro je dosegel Vladimir Kukanja, štiri pa Ervin Kerčmar. Za Ptuj je zadel Sinitz.

Lestvica po odigranih dveh krogih

1. Mura     2  2 0 0  19:2   4
2. Drava    2  1 0 1   6:5   2