Obradović pri nas uživa

Denis Rajbar ne ve nič o zanimanju Maribora za Obradovića, pravi pa da Matko pri Muri uživa. Foto: EkipaSN

V Ekipi so objavili pogovor z Denisom Rajbarjem, ki pravi, da ni seznanjen z zanimanjem Maribora za Matka Obradovića. Obenem je dejal, da vodstvo kluba po končani pandemiji načrtuje obisk nogometnega kluba Salzburg. Cilj: spoznati delovanje kluba in uspešne prakse prenesti v naše okolje. Klub prav tako odlično sodeluje z zagrebškim Dinamom.

NE SPREGLEJTE

Matko Obradovič