Ocenite črno-bele na porazni tekmi proti Bravu

Nogometaši Mure so v Šiški odigrali katastrofalno tekmo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sportklub, montaža NK Mura skozi čas

Nogometaši Mure so po brezidejni igri proti Bravu ostali praznih rok. Izgubili so z 2:0. Kakšne ocene si zaslužijo?

Ocenjevanje je anonimno in služi za izbor najboljšega igralca Mure po vašem izboru.

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na tekmi Bravo : Mura (3. december 2023). Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Vladimirja Vermezovića in glavnega sodnika Alena Bubka.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 5. decembra, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 100.