Ocenite igralce Mure na prekmursko - štajerskem derbiju

Stojijo od leve: Mirlind Daku, Lazar Zličić, Kai Cipot, Matic Maruško, Klemen Mihelak, Žiga Kous. Čepijo od leve: Leard Sadriu, Darick Kobie Morris, Mihael Klepač, Amar Beganović in Filippo Tripi. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Loris Cipot/fotolens.si

V 34. krogu prve lige Telemach so muraši gostovali v Mariboru. Kako so se izkazali igralci Mure? Ocenite jih z oceno od 1 do 10. Ocenjevanje je anonimno in za njega ni potrebna nobena registracija. Glasovi služijo za izbiro najboljših posameznikov Mure v spomladanskem delu sezone 2022/23.

Kako so igrali?

V 34. krogu so črno-beli gostovali v Mariboru.  Kako so igrali? Ocenite igralce od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Na seznamu so igralci, ki so brez podaljška igrali vsaj 5 minut. Ocenjevanje poteka do vključno 4. maja, ko bomo objavili rezultate.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 41.