Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Od ponedeljka skupinski treningi, tekme spet od 6. junija
14. maj 2020

Prvenstvo bi se naj nadaljevalo 6. junija 2020. Foto: EkipaSN

Vsi slovenski prvoligaši nadaljujejo treninge in se pripravljajo na nadaljevanje sezone. Po doslej znanem scenariju bi se naj prvenstvo nadaljevalo 6. junija, 23. maja pa bi znova bili dovoljeni skupinski treningi. Takrat bo namreč stopil v veljavo odlok, ki bo znova dovoljeval športna tekmovanja v ekipnih športih na državni ravni.