Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Pet, deset ali petnajst tisoč
29. maj 2020

Pet, deset ali petnajst tisoč. Foto: EkipaSN

Tako se sprašujejo v Ekipi po tem, ko je Mura dala v prodajo spominske vstopnice za tekme brez gledalcev. Pozivi k nakupu vstopnic so se pojavili tudi na ulicah Murske Sobote. Black Gringosi so namreč izobesili več transperentov in objavili grafite.