Polfinale pokala Slovenije

Nogometaše Mure čaka polfinalni dvoboj Pokala Slovenije proti Aluminiju. V eni tekmi na Brdu pri Kranju je vse mogoče in Mura lahko po 25. letih znova pride v finale in ga tudi osvoji. Tekma bo 9. junija 2020 ob 17.30, prenos pa bo na Sport klub 1.

V Ekipi so objavili tudi članek z naslovom Šimundža v finalu z Aluminijem, a moral bi igrati za Muro. V njem govorijo o tem, kako malo je manjkalo, da bi Ante Šimundža v sezoni 2001/2002 oblekel dres Mure. Na koncu je zaigral za Aluminij.

IZ MEDIJEV