Poziv vsem igralcem in tistim, ki bi želeli igrati nogomet

Vabilo vsem, ki jih zanima nogomet. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Mörszka krajina, 17. januar 1926

Načelnik nogometnega odseka Franc Ramovš je poslal vabilo na sestanek, ki bo 24. januarja 1926 ob 13.00 v kavarni Meolic. Vabljeni so vsi člani kluba, igralci in tisti, ki bi želeli igrati nogomet. Na sestanku bo tekla beseda o aktualnem dogajanju v nogometni sekciji in treningih.

Isto poziv je klub objavil tudi 24. januarja. Kasneje je bil termin sestanka spremenjen na soboto, 30. januarja 1926 ob 20.00.

IZ MEDIJEV