Predvidene tekme z Aluminijem ne bo

Žiga Kous na tekmi proti Aluminiju. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Mura je imela za danes predvideno zadnjo pripravljalno tekmo v tem zimskem premoru. Njihov nasprotnik bi moral biti Aluminij, drugouvrščena ekipa 2. SNL. Zaradi mraza in zamrznjenih igrišč je bila tekma odpovedana, saj so v naših krajih že nekaj dni temperature krepko pod ničlo.

Naslednja tekma črno-belih bo v soboto 11. februarja ob 17.30, ko se bodo na celjskem stadionu za točke udarili s Celjem.