Priprave nogometašev Mure

Mitja Lotrič in Amadej Maroša. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Nogometaši Mure se pod vodstvom Damirja Čontale že peti dan pripravljajo na nadaljevanje sezone. Trenirajo na igrišču z umetno travo v Fazaneriji. Prva preizkušnja jih čaka v sredo, ko se bodo pomerili z avstrijskim drugoligašem Kapfenbergom.

Pomočnik trenerja Milan Anđelković. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Trener Damir Čontala. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Evgeniy Vinokorov Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Luka Bobičanec Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si