Šarić sporazumno zapušča Muro

Ivan Šarić je v 12. minuti dosegel zadetek, vendar je sodnik storil napako in prej prekinil igro. Na tekmi proti Kopru, 14. aprila 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Mura je danes potrdila še šesti odhod v tem prestopnem roku. Ekipo zapušča Ivan Šarić, ki se je Muri pridružil v zimskem premoru sezone 2022/23. Klub in igralec sta dosegla sporazumno prekinitev pogodbe.

Šarić je v sezoni in pol odigral 34 tekem, med strelce pa se ni uspel vpisati.

NE SPREGLEJTE

Ivan Šarić