Šesti predsednik Mure je Vincenc Arvai

V torek, 1. marca 1932 se je odvijal občni zbor športnega kluba Mura. Na njem je Mura dobila novega predsednika - Vincenca Arvaija, ki je na tem mestu zamenjal Antona Lovšina. Tajnik kluba je postal Josip Adanič, ki je to funkcijo opravljal že v lanski sezoni.

Vincenc Arvai ni novinec na tem mestu, saj je bil predsednik Mure že od 28. februarja 1928 do 16. februarja 1929. Dosedanji predsednik Anton Lovšin je v Murski Soboti opravljal notarske storitve. V prekmursko prestolnico je prišel kot zamenjava za obolelega notarja g. Križana, kateremu se je maja 1931 stanje izboljšalo. Antona Lovšina so zato maja 1931 premestili v drug kraj, kar je posledično pomenilo konec predsednikovanja športnemu klubu Mura.

IZ MEDIJEV