Torek preživeli v fitnesu in na prostem

Žan Trontelj Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Po tekmi proti Kisvardi so muraši sedmi dan priprav v Turčiji preživeli v fitnesu in na zelenem polju. Dopoldne so nabirali moči, popoldne pa uigravali akcije na prostem.

Po reprezentančnih obveznostih se je soigralcem priključil vratar Klemen Mihelak.

Amadej Maroša Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Matic Maruško Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Timotej Brkić Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Niko Kasalo Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar