Tretja okrepitev je vezist Nuhanović

Sandi Nuhanović in Robert Koren. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Mura je danes predstavila še tretjo okrepitev, to je Sandi Nuhanović. Petindvajsetletni Ljubljančan, ki se najbolje znajde v vezni liniji, je v članski konkurenci doslej branil barve Radomelj, za katere je v vseh tekmovanjih odigral 154 tekem, ob tem pa dosegel sedemnajst zadetkov in prispeval pet asistenc. V letošnji sezoni je Nuhanović odigral 19 tekem in ob tem prispeval dva zadetka ter asistenco. Pogodbo s čarno-bejlimi je podpisal do 31.12.2025.

Robert Koren, NŠ Mura: "Sandi Nuhanović je nogometaš, ki zelo dobra pozna slovensko ligo. Njegov način igre in delovne navade se skladajo s tem, kar želimo videti v Muri. Verjamem, da bo takoj zaostril konkurenco na sredini igrišča in nam pomagal do čim boljših rezultatov. Veseli me, da je Muro prepoznal kot pravo stopničko za korak naprej v svoji karieri".

Sandi Nuhanović, NŠ Mura: "Vesel in počaščen sem, da bom lahko v prihodnje del kluba kot je Mura, ki vemo, kaj pomeni v slovenskem nogometu. To je nov korak, nova stopnička v moji karieri. Verjamem, da bom lahko pomagal ekipi do zastavljenih ciljev. V Fazaneriji sem igral že večkrat in komaj čakam, da stopim pred te izjemne navijače".

NE SPREGLEJTE

Sandi Nuhanović