Doj se prosi - E73

V 73. epizodi podcasta Doj se prosi sta se Robert in Smiljan dotaknila priprav čarno-bejlih, rezultatov, rekordnega prestopa in novih okrepitev. Po mnenju Roberta v klubu z okrepitvami, ki so prišle, več kot očitno razmišljajo dolgoročno in ne gre za okrepitve v smislu "paničnega" zapolnjevanja nastalih lukenj. Kaj imajo trenutne okrepitve skupnega? Kako se krepijo tekmeci čarno-bejlih, kdo je najbolj razočaral? Robert in Smiljan pa se dotakneta tudi zanimivega razmišljanja Darija Srne, ki se je v Turčiji Murašem pridružil pri večerji. Vse to in še več v novi epizodi Doj se prosi.