Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Veterani Mure darovali kri
2. julij 2020

stojijo od leve: ?, Dejan Vrečič, ?, Franc Krančič, Denis Kežmah, Srečko Kovačec, ? Foto: facebook NŠ Mura

Igralci veteranske ekipe Mure, Dejan Vrečič, Franc Krančič, Denis Kežmah in Srečko Kovačec so v rakičanski bolnišnici darovali kri. Klub poziva vse pristaše črno-belih, da se pridružijo krvodajalski akciji in pomagajo reševati življenja.