Za konec poraz Mure in končno četrto mesto

V zadnji tekmi II. razreda Štajersko - prekmurske skupine je Mura gostovala na Ptuju in doživela poraz s 4:2. Ta tekma bi morala biti odigrana že 3. maja, vendar jo je vodstvo tekmovanja zaradi mednarodne turneje Ptuja preložilo na 11. junij.

Poraz Mure je zaslužen, čeprav je črno-belim uspelo izenačiti na 2:2. Domačini so nato dosegli še dva zadetka in dve točki sta ostali na Ptuju.

Končna lestvica II. razreda Štajersko - prekmurske skupine

1. Ptuj               8  5 2 1   16:12  12