Zdravniška služba Mure

dr. Jadranka Mandić je bila prvič v zapisniku Mure na tekmi Mura : Olimpija (25. marec 2021). Opravlja vlogo osebe medicinske stroke. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Na tekmi proti Olimpiji smo lahko v zapisniku opazili dr. Jadranko Mandić. Gre za zdravnico iz Beograda, ki pa zaenkrat v Sloveniji še nima priznane licence, zato opravlja vlogo osebe medicinske stroke. Kot zunanja sodelavka sodeluje s klubom že od marca letos. Mandićeva je v preteklosti že delovala v nekaterih srbskih prvoligaših in mlajših srbskih reprezentančnih selekcijah.

Sicer pa zdravniško službo članske ekipe Mure sestavljajo:

Tadej Ratnik - zdravnik
Žiga Kovač - fizioterapevt
Janja Gomboc - maserka
Leon Sapač, Tadej Kuster in Jadranka Mandić - osebe medicinske stroke

Pri mlajših selekcijah sta maserja Jaka Šafer in Nina Gyergyek.