Žiga Kous podaljšal pogodbo z Muro

Žiga Kous je podaljšal pogodbo z Muro do 31. decembra 2022. Žiga je za Muro prvič zaigral 8. novembra 2009 na tekmi Livar Ivančna Gorica : Mura. Mura je takrat nastopala v 2. slovenski nogometni ligi. Priložnost mu je ponudil takratni trener Primož Gliha, ki je danes selektor mlade reprezentance Slovenije. Do tega trenutka je za Muro zbral 166 nastopov in dosegel sedem zadetkov, kar ga uvršča na 8. mesto igralcev z največ nastopi za Muro v samostojni Sloveniji.

NE SPREGLEJTE

Žiga Kous