Zmaga murašic v Avstriji

Začetna enajsterica Mure None. Stojijo od leve: Đordević, Vindišar, E. Kos, Hofman, Recek, L. Kos. Čepijo: Bednarova, Dolinar, Karič, Rakovec in Adam. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

Nogometašice Mure so v Avstriji odigrale pripravljalno tekmo z žensko ekipo Hof bei Straden, ki jo vodi nekdanji trener ŽNK Pomurja Sandi Bauer. V neugodnih vremenskih razmerah je mrežo domačink dvakrat zatresla Lea Dolinar, enkrat pa je bila uspešna še Neli Hofman.

Tekmo so pričele: Recek, Đordević, Vindišar, E. Kos, Hoffman, L. Kos, Bednarova, Dolinar, Karić, Rakovec in Adam.

Zaradi odsotnosti prve vratarke Ive Kocjan ki je z reprezentanco sodelovala na turnirju v Španiji in bolezni rezervne vratarke Teje Truntič je bila v golu 13-letna Tiara Recek ki brani za selekcijo DU 15.