Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Volilna seja Football kluba Mura
9. avgust 1921

Volilna seja Football kluba Mura na kateri so izvolili vodstvo kluba. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Prekmurski Glasnik, 14. 8. 1921

9. avgusta 1921 je bila v soboškem Kinu volilna seja Football kluba Mura. Predsednik je postal Plaskan, podpredsednik pa Gregorovič, ki je opravljal funkcijo trenerja. Tajnik je bil Rengjeo, blagajnik Kleinrath, odbornika pa Lipič in Arvai. Skladiščnik je postal Junkunc, nogometni upravitelj pa Hirschl.

Po seji je bil v Kemenyejevi kavarni banket, kjer so proslavili mladi klub in njegove voditelje.