Bakula držal obljubo, srečal se je tudi z nekdanjima soigralcema

Po koncu tekme Mura : Maribor so se dobili trije brez katerih ni bilo Mure v devetdesetih letih. Marijan Bakula, Srečko Ilić in Goran Gutalj. Fotografija je nastala 18. februarja 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NK Mura skozi čas

Ko smo na sredini decembra poklicali Marijana Bakulo in z njim opravili pogovor, je obljubil da pride na prvo spomladansko tekmo Mure. Obljubo je držal in proti Mariboru so mu mnogi znanci stisnili roko, opravil pa je kar nekaj intervjujev. Na koncu je zaradi vseh dogodkov stadion zapuščal nekoliko slabše volje. V večernih urah se je srečal še s svojima nekdanjima soigralcema Srečkom Ilićem in Goranom Gutaljem.

Marijan Bakula si je ogledal 89. prvenstveni prekmursko štajerski derbi. Fotografija je nastala 18. februarja 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Marijan Bakula po koncu prekinjene tekme med Muro in Mariborom. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat