Vermezović je zdržal 168 dni

Statistika Vladimirja Vermezovića na prvenstvenih tekmah. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NK Mura skozi čas

Vladimir Vermezović, ki je od danes naprej preteklost Mure je na črno-belo klop sedel 6. septembra 2023 in na njej zdržal 168 dni. Ob tem lahko potegnemo kar nekaj vzporednic z njegovimi predhodniki. Tudi lani je Mura v tem času menjala Čontalo, njegov naslednik Grabić pa je na klopi preživel enako število dni - 168.

Šestnajst tekem Vermezovića

Muro je vodil na 16. tekmah, eno tekmo pa je zaradi kazni vodil njegov pomočnik Slaven Kovačević, ki se prav tako poslavlja od Mure. Dosegel je osem zmag, štiri neodločene izide in štiri poraze. Od šestnajstih tekem so bile tri tekme pokalne na katerih je ekipa zabeležila tri zmage.

Ob upoštevanju prvenstvenih tekem (13) je njegov odstotek zmag 38,4%, dosegel pa je 1,46 točke na tekmo.

V statistiko ni všteta tekma proti Mariboru (18. februar 2024), katere epilog še ni znan in tekma proti Celju (11. februar 2024), ki jo je vodil Kovačević.